JORNADES CULTURALS

Al voltant de la diada de Sant Jordi la nostra escola realitza cada any les Jornades Culturals. Vols conèixer-ne més?

SÓM ESCOLA TÀNDEM

 Escola Ramón Llull + TNC, iniciem un projecte on les arts escèniques s’insereix com a eix transversal dins el currículum.Vols saber més?

Volem acollir!

persones que fugen de les guerres, de la fam, de la persecució política, per motius d’orientació sexual o per les seves creences.A totes els volem dir: casa nostra és casa vostra.

Portes obertes 17-18

a conèixer la nostra escola!

El 14,15 i 16 de febrer. Més informació

Quarts de final del Certàmen de lectura

Ràtio: 0 / 5

Estrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactives
 

             

Avui, dimecres 29 de març,  al conservatori del carrer Bruc s'han celebrat els quarts de final del "Certamen de Lectura en veu alta" del districte de l'Eixample. L'escola hi participava amb els alumnes Carlos Arango de Cicle mitjà, Adrià Armengol per Cicle superior i en Leo Tang per la categoria d'aula d'acollida. Tots ho han fet fantàsticament bé i especialment en Leo que ha guanyat aquesta ronda i passa a la semifinal de Barcelona.

Felicitats LEO!!!

Socialització de llibres de text

Saps que passa amb els teus llibres?

Doncs... t'ho informem aqui!

Perfil del contractant

El perfil de contractant és l’espai de difusió a través d’Internet de l’activitat contractual de l'escola Ramon Llull de Barcelona amb la finalitat d’assegurar la transparència i l’accés públic a aquesta informació.

Mes informació