JORNADES CULTURALS

Al voltant de la diada de Sant Jordi la nostra escola realitza cada any les Jornades Culturals. Vols conèixer-ne més?

SÓM ESCOLA TÀNDEM

 Escola Ramón Llull + TNC, iniciem un projecte on les arts escèniques s’insereix com a eix transversal dins el currículum.Vols saber més?

Volem acollir!

persones que fugen de les guerres, de la fam, de la persecució política, per motius d’orientació sexual o per les seves creences.A totes els volem dir: casa nostra és casa vostra.

Portes obertes 17-18

a conèixer la nostra escola!

El 14,15 i 16 de febrer. Més informació

La Bibliopati

Ràtio: 0 / 5

Estrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactives
 

El passat 16 d'abril hem inaugurat un nou projecte: "LA BIBLIOPATI".

Aquesta activitat sorgeix per oferir als nens en el temps d’esbarjo, l’oportunitat de dedicar-se a la lectura. És una activitat totalment voluntària que consisteix en que dos dies a la setmana (dilluns i divendres), els alumnes dels diferents cicles de primària poden disposar ,al porxo de l'escola, d'un espai i d'un carret amb més d'un centenar de propostes (llibres, còmics i revistes) per gaudir de la lectura a l'hora del pati.

Socialització de llibres de text

Saps que passa amb els teus llibres?

Doncs... t'ho informem aqui!

Perfil del contractant

El perfil de contractant és l’espai de difusió a través d’Internet de l’activitat contractual de l'escola Ramon Llull de Barcelona amb la finalitat d’assegurar la transparència i l’accés públic a aquesta informació.

Mes informació