Casal d'Estiu

Pla de Reobertura 20-21

 

Beques de Menjador

  

 

INFANTIL:ARRIBADA DELTIÓ

Ràtio: 0 / 5

Estrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactivesEstrelles inactives
 

EL TIÓ HA ARRIBAT A LA NOSTRA ESCOLA!!!

Ahir dilluns, 10 de desembre quan  els nens i nenes d’Educació Infantil vam sortir al pati ens vam trobar que havien arribat dos Tions a la nostra escola.  Ara els tenim a dintre de l’escola  i els estem cuidant molt...a veure si un dia els fem cagar!

Socialització de llibres de text

Saps que passa amb els teus llibres?

Doncs... t'ho informem aqui!

Perfil del contractant

El perfil de contractant és l’espai de difusió a través d’Internet de l’activitat contractual de l'escola Ramon Llull de Barcelona amb la finalitat d’assegurar la transparència i l’accés públic a aquesta informació.

Mes informació